ENGLISH / ITALIANO
GİZLİLİK İLKELERİ

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU (6698 SAYILI KVKK HAKKINDA BİLGİLENDİRME) Firmamız RED APPLE – KIRMIZI ELMA TEKSTİL LTD.ŞTİ. , cep telefonu numaralarını vererek kendilerini firmamızın düzenlediği kampanyalardan haberdar etmemizi isteyen müşterilerimizin yalnızca cep telefon numaralarını kaydetmektedir. Firmamız müşterilerimizin cep telefon numaralarından başka hiçbir kişisel verisini talep etmemekte ve kayıt ta etmemektedir.Müşterilerimizin cep telefon numaraları hiçbir şekilde başka bir kurum yada kişi ile paylaşılmamaktadır. Firmamızın kampanyalarından sms yolu ile mesaj alma işlemini bırakmak isteyen müşterilerimiz bu taleplerinden istedikleri anda vazgeçme hakkına sahiptirler.Müşterilerimiz firmamızdan sms almayı durdurmak istediklerinde cep telefonlarından ; REDAPPLE yazıp bir boşluk bırakıp RET yazarak 4933’e sms göndermeleri gerekmektedir. Saygı ile duyururuz.

VİZYON

Designer Ertuğrul Salgın tarafından kurulan Red Apple 1989'dan bu yana tekstil sektöründe yer alan markasının gücüyle, her zaman ileriyi hedefleyen, yeniliklere öncülük eden ve müşteri memnuniyetini ilk planda tutan bir kuruluştur. Müşterilerimize iyi bir hizmet sunabilmek, beklentilerine kalitemizle karşılık vermek, ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasındada müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

MİSYON

Etik değerlere saygılı, ticari ve ahlaki kurallara uygun ürünler üreten ve satan firmamız ülkemizi yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda temsil ederken üzerine düşeni en doğru biçimde yapmak için uğraş vermektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kumaş Kalitemiz: Ürünlerimizde Türk, İtalyan ve Fransız firmalarının A –Kalite kumaşları kullanılmaktadır. Firmamız için kumaş kalitesi ilk planda yer almaktadır.

Bir yenilik daha: Twist (3 Yönlü lycra) bayanların giydiğinde kendini bambaşka hissedecekleri deforme olmayan, alışkanlık yaratabilecek kadar rahat olan 3 yönlü lycra kumaşlarıda markamız bünyesinde bulmanız mümkündür.